Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Producenci kurtek zimowych 2018

Modele znanych firm

Pośród tak szerokiego w dzisiejszych czasach wyboru ubrań wierzchnich na zimę, do najpopularniejszych oprócz kurtek bez wątpienia należą płaszcze. Kurtka nadaje się na pewno do noszenia na co dzień do szkoły czy do pracy, a także na spacery lub do uprawiania sportów zimowych. Nie mniej jednak są sytuacje kiedy trzeba ubrać się elegancko – w białą koszulę, spodnie w kant i garnitur, a do takiego stroju nie założymy przecież sportowej kurtki. Sprawdzi się natomiast elegancki płaszcz, dlatego każdy mężczyzna powinien mieć przynajmniej jeden w swojej szafie.

Wybierając płaszcz na zimę trzeba zwrócić uwagę na wiele szczegółów, wszak nie jest to ubranie które kupujemy na jeden raz, ale często do noszenia na co dzień, przez cały sezon, a czasami dłużej. Ważny jest nie tylko krój, ale i jakość – duże znaczenie, od którego zależy zarówno pierwsza i druga kwestia, jest także marka.

W obecnych czasach w sklepach czy to tradycyjnych czy internetowych znajdziemy całą masę męskich płaszczy zimowych różnych marek. Marka płaszcza jest dla wielu osób bardzo ważna, tym bardziej, jeśli wcześniej kupowały już ubrania danego producenta i są z nich zadowolone bądź też przeciwnie – rozczarowane i zniechęcone. Marka bardzo często świadczy o jakości danego towaru, dlatego ubrania konkretnych firm charakteryzują określone ceny, czasem niskie, niekiedy bardzo wysokie.

Do najbardziej znanych producentów męskich paszczy zimowych z wyższej półki, a więc tych droższych, należą miedzy innymi Harris Tweed Clothing, J.Lindeberg Gavin, Tiger of Sweden, V Ave Shoe Repair, Michael Kors, Patrizia Pepe, Gloverall czy McGregor. Produkowane przez nich płaszcze  to bardzo ekskluzywne modele, wykonane z najwyższej jakości materiałów naturalnych, jak szlachetne gatunki wełny czy bawełny. Ceny takich płaszczy zaczynaja się od około 1500 złotych, a niektórych marek od kilku tysięcy, więc niestety nie każdy może sobie na nie pozwolić.

Jeśli na płaszcz zimowy możemy przeznaczyć kilkaset złotych, możemy spodziewać się również dość wysokiej jakości. Najbardziej znane marki płaszczy nie najdroższych, ale i nie najtańszych to między innymi Pier One, KIOMI, Kaporal, Solid, Teddy Smith czy Selected Homme. Tańsze modele znajdziemy w znanych sieciówkach takich jak House, New Yorker czy Croop.